DA Drogisterij & Parfumerie te Boekhorst
Rijksweg 107
7011 DT Gaanderen
0315-340907
Routebeschrijving
Maandag | 09:00 - 18:00 |
Dinsdag | 09:00 - 18:00 |
Woensdag | 09:00 - 18:00 |
Donderdag | 09:00 - 18:00 |
Vrijdag | 09:00 - 18:00 |
Zaterdag | 09:00 - 17:00 |
Zondag | Gesloten |
Drogisterij te Boekhorst bestaat al sinds 1937. Eigenaresse Katja te Boekhorst vertelt: ‘Mijn opa en oma zijn ermee gestart. Omdat ik dacht dat een familiebedrijf niets voor mij was, ben ik Toerisme gaan studeren. Maar mijn wortels bleken sterker! Inmiddels werk ik hier al meer dan 25 jaar, met veel plezier. Ik maak het mensen graag naar hun zin en dat lukt in dit vak heel goed. Klanten komen vaak binnen met een probleem en als je dat dan op kunt lossen, geeft dat heel veel voldoening.’
De goed verzorgde winkel van te Boekhorst heeft naast het standaard assortiment veel extra’s te bieden. Zoals hoogwaardige voedingssupplementen, exclusieve geuren en cadeau-artikelen. Voor wie van mooie make-upmerken houdt, hebben ze bijvoorbeeld Pupa en John van G. Je vindt er de beauty producten van Sans Soucis en de verzorgingsproducten van Louis Widmer, Uriage, Herôme en - ook speciaal voor mannen - Marbert. Vertrouwd is het eigen merk van DA, dat een goed en voordelig alternatief biedt. En daarnaast kun je er ook terecht voor professionele pasfoto’s. Ze zijn van alle markten thuis!
DA te Boekhorst is een echte feel good winkel. Ze hebben namelijk alles in huis om jou goed te doen voelen. Zoals de lekkere verzorgingsproducten van Janzen en Sen&Zo, leuk voor jezelf, maar ook perfect als cadeau! Laat het mooi inpakken en maak het af met een leuke Hallmark wenskaart. In de winter hebben ze een groot assortiment pantoffels, warme sokken, sjaals, handschoenen en mutsen. En in het voorjaar maken ze plaats voor leuke zomer sjaals, slippers, zonnebrillen en hoedjes. Als leuke extra worden er af en toe speciale avonden of acties georganiseerd voor de klanten en die worden altijd erg gewaardeerd. Feel good vibes het hele jaar door!
Het hechte en vaste team zorgt altijd voor een gezellige en ongedwongen sfeer in de drogisterij. Ze staan iedere dag met plezier in de winkel en adviseren jou graag. Die goede service is in de hele omgeving bekend. Ze zijn altijd bezig met de winkel beter en mooier maken, en zijn zo altijd up-to-date.Bij te Boekhorst willen ze graag iets voor jou betekenen. Vaak herkennen ze al snel je probleem en weten ze wat jij nodig hebt, omdat ze je persoonlijk kennen. Katja: ‘Af en toe komt een klant ons verrassen met iets lekkers of een bloemetje. Omdat ons advies goed is uitgepakt, of omdat we iemand gerust hebben kunnen stellen. Dat vinden wij super!’
Volg DA te Boekhorst op Facebook
Volg DA te Boekhorst op Instagram