We informeren je graag over onze maatregelen rondom het coronavirus. Ga voor alle informatie naar deze pagina.

Vanwege enorme toename in bestellingen hebben wij vertraging opgelopen. Momenteel kan het ongeveer 2 werkdagen duren voordat jouw bestelling bezorgd wordt.

Reactine Cetirizinedihydrochloride 10 mg

Helpt bij neus- en oogklachten door allergische reacties en bij chronische netelroos.

-
+

Op voorraad

1365
21 stuks
In winkelwagen
Liever naar de winkel? Zoek winkel

Bekijk alles van: Reactine

Hooikoorts en aanverwante allergische reacties zijn heel vervelend en kunnen het dagelijks functioneren behoorlijk beïnvloeden. Het antihistaminicum cetirizine bestrijdt allergische verschijnselen bij overgevoeligheid voor bijvoorbeeld pollen of huismijt. Het verlicht de symptomen als een loopneus, niezen en branderige of jeukende ogen. Ook bij netelroos (chronische idiopathische urticaria) brengt dit middel verlichting.

Elk tablet bevat 10 mg cetirizine. Deze stof behoort tot de antihistaminica, die het lichaam helpen om afweerreacties te onderdrukken na contact met een allergeen (b.v. pollen, huismijt, huidschilfers van dieren).

Indicatie

Ter verlichting van allergische oog- en neusklachten en aanhoudende huiduitslag (chronische netelroos) met hevige jeuk.

Contra-indicatie

Overgevoelig hydroxyzine of voor piperazine derivaten, ernstige nierfunctiestoornis, galactose intolerantie, Lapp-lactase deficiëntie, glucose-galactose malabsorptie of één van de stoffen in dit geneesmiddel.

Werkzame stoffen

cetirizinedihydrochloride 10 mg

Toedieningsvorm

tablet

Leeftijd

vanaf 6 jaar

Dosering

0,5-1, afhankelijk leeftijd

Dosering Maximaal

1

Gebruik bij borstvoeding

Nee

Gebruik tijdens de zwangerschap

Nee

Gebruik

innemen met ruime hoeveelheid vloeistof, zoals water

Niet gebruiken

Intolerantie bepaalde suikers. Niet i.c.m. alcohol of middelen die centrale zenuwstelsel onderdrukken. Epilepsie. Problemen met legen van de blaas.

Raadpleeg huisarts

Als de symptomen ernstig zijn en de medicijnen onvoldoende helpen.
Bij zwangerschap en/of borstvoeding. Bij benauwdheid of kortademigheid, bij zeer gezwollen ogen en gekleurd oogvocht. Bij klachten aan uitsluitend één kant van de neus. Kinderen die voor de eerste keer klachten hebben. Om de oorzaak van de allergie te weten te komen.

Per filmomhulde tablet: 10 mg cetirizinedihydrochloride. Hulpstoffen: microkristallijne cellulose, lactose, macrogol 400, magnesiumstearaat, hypromellose (E464), colloïdaal siliciumdioxide, titaandioxide (E171).

Acties uit de folder

Bekijk alle acties

Online aanbieder medicijnen

Alt_Text

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.