Bestelling af te halen in 300+ winkels

Gratis verzending vanaf 49.-

Voor 21u besteld, binnen 2 dagen in huis*

MagazineFolderKlantenservice
de vriendelijke specialist
Winkels
Aanbiedingen
300+ Winkels
Blog
Zoeken...

Terugroepactie! Klik hier voor meer informatie

Panadol Plus glad 48 tabletten
image
image
Geneesmiddel
Panadol Plus glad 48 tabletten

48 Tabletten

6
.
99
Plus glad 48tb

Let op: niet alle producten zijn verkrijgbaar in onze winkels

  • Bestelling af te halen in 300+ winkels

  • Gratis verzending vanaf 49.-

  • Voor 21u besteld, morgen in huis*

Gegevens

Panadol Plus glad 48 tabletten

Panadol Plus glad
RVG 22053 UAD

Panadol Plus Gladde tablet
Panadol Plus Gladde tablet behoort tot de groep geneesmiddelen die een pijnstillende en koortsverlagende werking hebben

De tablet bevat naast paracetamol ook coffeïne. Coffeïne kan de werking van paracetamol versterken.

Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Panadol Plus Gladde tablet wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot
matige pijn en/of koorts.

Niet gebruiken bij
U bent allergisch voor paracetamol, coffeïne of voor één van de andere bestanddelen van de tablet

Panadol Plus Gladde tablet is niet geschikt voor kinderen jonger dan 12 jaar.

Extra voorzichtig bij
Waarschuwing:
#Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken.
#Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts.
#Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts.
#Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.

Inname bij zwangerschap en borstvoeding
Bij zwangerschap: Mag NIET gebruikt worden, tenzij op strikt advies arts
Bij borstvoeding: Heeft niet de voorkeur, overleg met je arts

Overige informatie
Raadpleeg huisarts:
Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van meer dan 5 tabletten paracetamol per dag, gedurende meer dan 2 weken.

Niet gebruiken bij:
#Niet tegelijk met andere geneesmiddelen met paracetamol gebruiken, zie bijsluiter.
#Langdurig en veelvuldig gebruik wordt afgeraden.
#Wees voorzichtig met het gebruik bij nier- en leverstoornissen, astma of overgevoeligheid voor acetylsalicylzuur.
#Geen alcohol gebruiken zolang u paracetamol gebruikt.
#Vermijd het gelijktijdig gebruik van producten met een grote hoeveelheid coffeïne ( zoals koffie, cola en energiedrankjes).

Gebruiken bij:
Voor de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

Werkzame bestanddelen
paracetamol en coffeïne

Hulpstoffen
voorverstijfseld zetmeel, maïszetmeel, talk, natriumcarboxymethylcellulosepolymeer (type A), hypromellose, stearinezuur, polyvidon, triacetin en kaliumsorbaat (conserveermiddel E202) en gezuiverd water.

Dosering
Volwassenen en jongeren vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht):
1 à 2 tabletten (500 – 1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 tabletten (3000 mg) per 24 uur.

Kinderen in de leeftijd van 12 tot 15 jaar (40-55 kg lichaamsgewicht): 1 tablet per keer (500 mg), maximaal 3 keer per 24 uur.

Maximale dosering
3-6 tabletten per 24 uur, afhankelijk leeftijd/gewicht

Aanwijzingen voor gebruik
De tablet heel doorslikken met voldoende water. Eventueel de tablet in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken.
• Panadol Plus Gladde tablet is niet geschikt voor kinderen jonger dan 12 jaar.
• Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.
• Gebruik altijd de laagste effectieve dosering om uw symptomen te verlichten gedurende een zo kort mogelijke tijd.
• Bevat paracetamol. Wanneer u te veel paracetamol gebruikt, kan dit uw lever ernstig schaden. Gebruik dit geneesmiddel niet als u, al dan niet op medisch voorschrift, andere geneesmiddelen gebruikt die paracetamol bevatten ter behandeling van pijn, koorts, symptomen van verkoudheid en griep.
• De aangegeven dosering niet overschrijden.
• Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema.
• Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt, of erger wordt, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd.
De effectieve dagelijkse dosis mag niet hoger zijn dan 60 mg/kg/dag (tot 2 g/dag) in de volgende situaties:
• volwassenen die minder dan 50 kg wegen
• milde tot matige leverinsufficiëntie, Syndroom van Gilbert (familiaire niet-hemolytische geelzucht)
• uitdroging
• chronische ondervoeding
Volg deze instructies op tenzij uw arts u een ander advies heeft gegeven

Lees voor gebruik de bijsluiter.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Let op de maximale dagdosering.

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Haleon Netherlands B.V., Van Asch van Wijckstraat 55G, 3811 LP Amersfoort
Online aanbieder medicijnen

Anderen kochten ook

Alle producten