Bestelling af te halen in 300+ winkels

Gratis verzending vanaf 49.-

Voor 21u besteld, binnen 2 dagen in huis*

MagazineFolderKlantenservice
de vriendelijke specialist
Winkels
Aanbiedingen
300+ Winkels
Blog
Zoeken...

Onze acties zijn alleen geldig in de winkel! Meer informatie

Leidapharm Ibuprofen 400 mg als lysine 20 stuks
Product Image 0
Geneesmiddel
Leidapharm Ibuprofen 400 mg als lysine 20 stuks

20 Stuks

5
.
95

Let op: niet alle producten zijn verkrijgbaar in onze winkels

  • Bestelling af te halen in 300+ winkels

  • Gratis verzending vanaf 49.-

  • Voor 21u besteld, morgen in huis*

Gegevens

Leidapharm Ibuprofen 400 mg als lysine 20 stuks

Leidapharm Ibuprofen 400 mg als lysine
RVG 120509 UAD

Ibuprofen (als lysine) Sanias 400 mg, filmomhulde tabletten
De werkzame stof is ibuprofen. Het behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde
ontstekingsremmers (NSAID"s) worden genoemd.

Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Voor de kortdurende verlichting van hoofdpijn en pijn bij migraine.

Niet gebruiken bij
• als u allergisch bent voor ibuprofen, aspirine (acetylsalicylzuur) of andere pijnstillers of een van de
andere stoffen in dit geneesmiddel. Deze stoffen kunt u vinden in rubriek 6,
• als u last heeft van kortademigheid, astma, een loopneus, zwelling of netelroos (huiduitslag met
hevige jeuk en bultjes) na het gebruik van acetylsalicylzuur (aspirine) of vergelijkbare pijnstillers
(NSAID"s),
• als u een maag-darmzweer of maag-darm-bloeding heeft of als u dit 2 keer of vaker heeft gehad,
• als u een maag-darmbloeding of maag-darmperforatie heeft gehad die gerelateerd was aan eerder
gebruik van NSAID"s,
• als u ernstig hartfalen, leverfalen of nierfalen heeft, • als u lijdt aan een nog niet vastgestelde bloedvormingsziekte (ziekte waarbij bloedcellen niet goed
worden gevormd), als u ernstig uitgedroogd bent (veroorzaakt door braken, diarree of onvoldoende
vochtinname),
• als u meer dan 6 maanden zwanger bent,
• als u een jongere bent en minder weegt dan 40 kg of jonger bent dan 12 jaar.

Extra voorzichtig bij
Waarschuwing:
#Dit geneesmiddel kan maagklachten veroorzaken, vooral bij lang gebruik. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Dit geneesmiddel kunt u niet samen met bepaalde bloedverdunners gebruiken. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Dit geneesmiddel geeft risico op hoofdpijn bij lang gebruik tegen hoofdpijn. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Voor gebruik overleg met een arts bij ouderen, mensen met hart- of vaatziekten, astma, psoriasis, maag- of darmaandoeningen of een verhoogd risico hierop.
# Stop direct met het gebruik bij huiduitslag of wondjes in de mond en neem contact op met een arts.

Inname bij zwangerschap en borstvoeding
Bij zwangerschap: Mag NIET gebruikt worden, tenzij op strikt advies arts
Bij borstvoeding: Mag gebruikt worden

Overige informatie
Raadpleeg huisarts:
#Mensen die meer dan 15 dagen per maand pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.
#Mensen die een NSAID gebruiken en last krijgen van hun maag, donkerzwarte ontlasting krijgen of een blauwe plek die groter is dan verwacht.
#Gewrichtspijn of rugpijn: als de pijn met of zonder een pijnstiller niet binnen 1-2 weken over is.
#Hoofdpijn: als de pijn met een pijnstiller binnen een dag niet minder wordt of terugkeert.
#Kiespijn: verwijs naar de tandarts. Voor de tussentijd kan een pijnstiller worden geadviseerd.
#Koorts en pijn bij griep en verkoudheid: als de koorts na 5 dagen nog niet over is.
#Menstruatiepijn: als de klant hier elke maand veel last van heeft of als de menstruatiepijn op latere leeftijd is ontstaan.
#Spierpijn: als de pijn met of zonder een pijnstiller niet binnen 2 dagen verb

Niet gebruiken bij:
#Gebruik tijdens periode van borstvoeding zo kort mogelijk en in de aanbevolen dosering.
#Bij optreden ernstige huidreactie (zie bijsluiter) gebruik staken en arts raadplegen.
#Bij gebruik bij een infectie en symptomen verergeren of verbeteren niet, raadpleeg arts.
#Niet gebruiken met bepaalde (recept)geneesmiddelen, zie bijsluiter.

Gebruiken bij:
Voor de kortdurende verlichting van hoofdpijn en pijn bij migraine.

Werkzame bestanddelen
Elk filmomhulde tablet bevat 684 mg
ibuprofenlysine (gelijk aan 400 mg ibuprofen).

Hulpstoffen
Tabletkern: "gesilicificeerde" microkristallijne cellulose, copovidon, natriumzetmeelglycolaat (Type A), magnesiumstearaat.
Filmomhulsel (Opadry 200 White 200F280000): polyvinylalcohol-gedeeltelijk gehydrolyseerd, titaniumdioxide (E171), talk, macrogol 4000, methacrylzuur-ethylacrylaat copolymeer (1:1) en
natriumwaterstofcarbonaat

Dosering
Gebruik bij volwassenen en jongeren met een gewicht boven de 40 kg (12 jaar en ouder):
• Neem 1 tablet in met water, wanneer nodig maximaal drie keer per dag.
• Wacht ten minste zes uur voor de volgende tablet wordt ingenomen.
• Neem niet meer dan 3 tabletten (1200 mg ibuprofen) per 24 uur.
Kinderen en jongeren
Geef dit geneesmiddel niet aan kinderen onder de 12 jaar of jongeren die minder wegen dan 40 kg.

Maximale dosering
3 tabletten per 24 uur

Aanwijzingen voor gebruik
Tablet innemen met water. Wacht 6 uur tot de volgende tablet wordt ingenomen. De filmomhulde tabletten hebben aan een kant een breukstreep, deze is er alleen om de tablet te kunnen breken bij problemen met doorslikken van de hele tablet. Uitsluitend bedoelt voor kortdurend gebruik. De laagste effectieve dosis moet worden gebruikt voor de kortste periode die nodig is om de symptomen te verlichten. Bij een infectie hebt, raadpleeg direct een arts als de symptomen (zoals koorts en pijn) blijven bes
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Let op de maximale dagdosering.

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Aurobindo Pharma B.V., Baarnsche Dijk 1, 3741 LN Baarn
Online aanbieder medicijnen

Anderen kochten ook

Alle producten