Leidapharm Ibuprofen 200 mg Omhulde Tabletten

-
+

Op voorraad

285
40 stuks
In winkelwagen
Liever naar de winkel? Zoek winkel

Bekijk alles van: Leidapharm

Indicatie

Ter verlichting van hoofdpijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie.

Contra-indicatie

*** Eerdere reactie of overgevoelig bij gebruik acetylsalicylzuur of soortgelijke pijnstillers (NSAID's). Maagdarmbloeding of maagzweer, lever-, nier- of hartfunctiestoornissen. (Verhoogde neiging tot) bloedingen of gebruik bloedverdunners. Laatste 3 maanden zwangerschap.

Werkzame stoffen

ibuprofen 200 mg

Toedieningsvorm

tablet

Leeftijd

vanaf 12 jaar

Dosering

1-2

Dosering Maximaal

6

Gebruik bij borstvoeding

Overleg arts

Gebruik tijdens de zwangerschap

Nee

Gebruik

6-8 uur tussen de innames aanhouden, innemen met water, niet kauwen. Bij 12-18 jaar niet langer gebruiken dan 3 dagen. Ouder dan 18 jaar niet langer gebruiken dan 7 dagen.

Niet gebruiken

Niet samen met bepaalde (recept)geneesmiddelen gebruiken, zie bijsluiter. Dit middel kan duizeligheid veroorzaken, wees voorzichtig met autorijden en machinebediening. Dit middel kan tijdens het gebruik de vruchtbaarheid beïnvloeden.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.

Leidapharm Ibuprofen 200 mg, omhulde tablet

Geneesmiddel RVG 21902=56106

Claims
Ibuprofen behoort tot de groep van de zogenaamde prostaglandinesynthetaseremmers.
Het heeft een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsremmende werking.

Dit geneesmiddel is bestemd voor patiënten met:
- menstruatiepijn;
- koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na inenting;
- kiespijn;
- hoofdpijn;
- spierpijn;
- reumatische pijn.

Niet gebruiken bij
- als u allergisch (overgevoelig) bent voor ibuprofen of voor één van de andere bestanddelen van Leidapharm Ibuprofen 200 mg
- als u astma-aanvallen of andere overgevoeligheidsreacties heeft gehad na eerder gebruik van soortgelijke geneesmiddelen (zoals acetylsalicylzuur)
- als u een maagdarmzweer (bestaand of steeds terugkerend), maagdarmbloedingen of andere bloedingen zoals hersenbloedingen heeft
- als u een ontsteking heeft van de dikke darm die met zweervorming gepaard gaat (colitis ulcerosa)
- als u ernstige lever- of nierfunctiestoornissen heeft
- als het hart onvoldoende pompkracht heeft (ernstig hartfalen)
- gedurende de laatste drie maanden van de zwangerschap

Ook mag u ibuprofen niet gebruiken wanneer u snel last heeft van bloedingen of met
bloedverdunnende middelen wordt behandeld.

Samenstelling
Werkzame stof: Iedere omhulde tablet bevat 200 mg ibuprofen
Hulpstoffen: microkristallijne cellulose (E460), voorverstijfselde zetmeel, croscarmellose natrium (E468), colloïdaal silica, talk (E553b), magnesiumstearaat (E470b), suiker, acacia (E414), titaandioxide (E171), calciumcarbonaat, polyoxyl-35-castorolie, erythrosine aluminiumlak (E127), natriumbenzoaat (E211), schellak (E904), witte bijenwas (E901), carnauba was (E903).

Dosering
In het algemeen geven de onderstaande doseringen voldoende resultaat:

Koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en reumatische
pijn:
Voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar is de eerste dosis 400 mg (2 tabletten) zonodig gevolgd
door 200-400 (1 of 2 tabletten) mg per keer. Maximaal 1200 mg (6 tabletten) per 24 uur.

Menstruatiepijn:
Beginnen met 1200 mg (6 tabletten) per dag verdeeld over 3 – 4 keer. In ernstige gevallen kan de
dosering worden verhoogd tot 1600 mg (8 tabletten) per dag verdeeld over 3 - 4 keer.

Aanwijzing voor het gebruik
De tabletten kunnen het beste in hun geheel ingenomen worden met een ruime hoeveelheid water
(half glas). Reumapatiënten die last hebben van ochtendstijfheid, kunnen de eerste dosis eventueel
direct na het ontwaken op de nuchtere maag met wat thee of een andere drank innemen. Omdat dit
op de nuchtere maag gebeurt, wordt het middel snel opgenomen en treedt snel verlichting van de pijn
en ochtendstijfheid op

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering

:
Leidapharm B.V.
Archimedesweg 2
2333 CN Leiden

 

Acties uit de folder

Bekijk alle acties

Online aanbieder medicijnen

Alt_Text

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Verantwoorde zorg, ook online.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.

Altijd onze folder bij de hand

AlleFolders

Check onze folders bij AlleFolders.