We informeren je graag over onze maatregelen rondom het coronavirus. Ga voor alle informatie naar deze pagina.
Vanwege enorme toename in bestellingen hebben wij vertraging opgelopen. Momenteel kan het ongeveer 2 werkdagen duren voordat jouw bestelling bezorgd wordt.
Jacob Hooy Nachtrust is een heerlijke kruidenthee op basis van rooibos, met toegevoegde citroenmelisse, kamille en vlierbloesem. Dit uitgelezen kruidenboeket bevordert de innerlijke rust. Een kopje ’s avonds voor het slapen gaan ondersteunt een natuurlijke en gezonde slaap. De thee bevat geen cafeïne en is looizuurarm.
Cacao doppen, Rooibos, Citroenmelisse, Kamille, Zoethout, Vlierbloesem, Honing aroma, Vanille aroma.
Nachtrust kruidendrank
Ingredienten
Cacao doppen, Rooibos, Citroenmelisse, Kamille, Zoethout, Vlierbloesem, Honing aroma, Vanille aroma.
Gebruik
Voor een gezonde nachtrust geniet begin van de avond van 1 kopje Nachtrust thee. Doe het zakje in een kopje, giet er kokend water overheen en laat dit 3-5 minuten trekken. Voor extra ontspanning kan de thee ook meerdere malen op de dag worden gedronken.
Fabrikant
Jacob Hooy & Co BV
Postbus 70
1906 ZH Limmen