We informeren je graag over onze maatregelen rondom het coronavirus. Ga voor alle informatie naar deze pagina.

Vanwege enorme toename in bestellingen hebben wij vertraging opgelopen. Momenteel kan het ongeveer 2 werkdagen duren voordat jouw bestelling bezorgd wordt.

Healthypharm Ibuprofen HTP 400 mg Omhulde Tabletten

Ontstekingsremmende en koortswerende pijnstiller

-
+

Op voorraad

189
20 stuks
In winkelwagen
Liever naar de winkel? Zoek winkel

Bekijk alles van: Healthypharm

Healthypharm Ibuprofen HTP kan worden ingezet bij: - koorts en pijn bij griep en verkoudheid; - koorts en pijn bij inentingen; - hoofdpijn; - kiespijn; - spierpijn; - menstruatiepijn; - reumatische pijn. Deze Ibuprofen-variant bevat per omhulde tablet 400 mg ibuprofen als werkzame stof.

Lees voor gebruik de hele bijsluiter nauwgezet door. Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient te gebruiken om een goed resultaat te bereiken.

Voor meer info over dit geneesmiddel kun je natuurlijk altijd terecht bij een van onze drogisterijen.

Indicatie

Ter verlichting van hoofdpijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie.

Contra-indicatie

*** Eerdere reactie of overgevoelig bij gebruik acetylsalicylzuur of soortgelijke pijnstillers (NSAID's). Maagdarmbloeding of maagzweer, lever-, nier- of hartfunctiestoornissen. (Verhoogde neiging tot) bloedingen, lijdt aan bloedingen (hersenbloeding) of gebruik bloedverdunners. Laatste 3 maanden zw

Werkzame stoffen

ibuprofen 400 mg

Toedieningsvorm

tablet

Leeftijd

vanaf 12 jaar

Dosering

1

Dosering Maximaal

3

Gebruik bij borstvoeding

Overleg arts

Gebruik tijdens de zwangerschap

Overleg arts, gebruik eerste 6 maanden

Gebruik

met water innemen. Bij geen verbetering van de klacht niet langer dan 7 dagen gebruiken zonder overleg met arts.

Niet gebruiken

Kan vruchtbaarheid beïnvloeden. Kan duizeligheid veroorzaken. Niet samen met bepaalde (recept)geneesmiddelen gebruiken, zie bijsluiter. Niet langer dan 14 dagen gebruiken.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.

De werkzame stof in dit middel is ibuprofen. Elke omhulde tablet bevat 400 mg ibuprofen. De andere stoffen in dit middel zijn maïszetmeel, voorverstijfseld maïszetmeel, watervrij colloïdaal siliciumdioxide, natriumzetmeelglycolaat type A, stearinezuur, talk, titaandioxide (E 171), hydroxypropylmethylcellulose type 2910 5cP, erytrosine (E 127) en polyethyleenglycol 6000.

Acties uit de folder

Bekijk alle acties

Online aanbieder medicijnen

Alt_Text

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.