Spaar nu voor een strandtas of hamamdoek van 100% gerecycled katoen! Klik hier voor meer informatie

DA Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg Tabletten

-
+

Op voorraad

149
20 stuks
In winkelwagen
Liever naar de winkel? Zoek winkel

Bekijk alles van: DA

Indicatie

Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Contra-indicatie

Allergie voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.

Werkzame stoffen

coffeïne 50 mg
paracetamol 500 mg

Toedieningsvorm

tablet

Leeftijd

vanaf 6 jaar

Dosering

0,5-2 , afhankelijk leeftijd

Dosering Maximaal

2-6, afhankelijk leeftijd

Gebruik bij borstvoeding

Mogelijk, zie bijsluiter

Gebruik tijdens de zwangerschap

Mogelijk, zie bijsluiter

Gebruik

4 uur tussenpozen aanhouden, innemen met ruime hoeveelheid water

Niet gebruiken

Lever-en nierfunctiestoornissen, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding. Astma en gevoelig voor acetylsalicylzuur. Schadelijk bij overmatig alcoholgebruik. Bij koorts niet langer dan 3 dagen, bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken als de klacht aanhoud. Niet langer dan 14 dagen gebruiken.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van meer dan 5 tabletten paracetamol per dag, gedurende meer dan 2 weken.

DA Paracetamol met Coffeine 500 mg/50 mg, tabletten

Geneesmiddel RVG 100777 AV

Claims
DA Paracetamol met Coffeïne 500 mg/50 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en
koortsverlagende geneesmiddelen


Waarvoor wordt dit middel gebruikt
DA Paracetamol met Coffeïne 500 mg/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn

Niet gebruiken bij
U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. 

Samenstelling
Werkzame stof: Een tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne.
Hulpstoffen: maïszetmeel, gelatine (E441), croscarmellosenatrium (E468) en magnesiumstearaat (E470b)

Dosering
Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht):
1-2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten (3000 mg paracetamol en 300 mg coffeïne) per 24 uur.
Kinderen:
12 – 15 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 4-6 keer per 24 uur.

Aanwijzingen voor het gebruik
De tabletten kunnen het beste met een ruime hoeveelheid water (half glas) ingenomen worden. De tablet kan worden verdeeld in gelijke doses.

De behandeling dient zo kort mogelijk te zijn in zo laag mogelijke dosering.
- Gebruik altijd de laagst mogelijke dosering die effectief is en overschrijd de aangegeven maximale dosering niet.
- Dit middel is niet geschikt voor kinderen jonger dan 12 jaar.
- Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.
- Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
- Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden volgens
aangegeven doseringsschema.
- Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger wordt, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden
geraadpleegd.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen:
Nederlandse Drogisterij Service B.V
Benjamin Franklinstraat 2,
8013 NC Zwolle

 

 

Acties uit de folder

Bekijk alle acties

Online aanbieder medicijnen

Alt_Text

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Verantwoorde zorg, ook online.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.

Altijd onze folder bij de hand

AlleFolders

Check onze folders bij AlleFolders.