Saridon Tabletten | bij pijn en koorts | voor volwassenen

Snel en effectief – 1 tablet bevat 250 mg paracetamol, 150 mg propyfenazon en 50 mg coffeïne

-
+

Op voorraad

339
20 stuks
  • Gratis verzending vanaf 30.-
  • Bestelling gratis afhalen in de winkel
  • Veilig betalen
  • Klantenservice tijdens kantooruren

Met deze werkzame bestanddelen behoort Saridon tot de groep van pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Paracetamol en propyfenazon verlichten pijn en koorts, waarbij coffeïne een ondersteunend effect kan hebben en opwekkend werkt.

Je kunt dit middel gebruiken bij pijn en koorts bij griep en verkoudheid, pijn en koorts na vaccinatie, hoofdpijn (ook migraine), zenuwpijn, menstruatiepijn, spierpijn, kiespijn, spit en gewrichtspijn.

Lees voor gebruik de hele bijsluiter nauwgezet door. Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient te gebruiken om een goed resultaat te bereiken. Voor meer info kun je natuurlijk altijd terecht bij een van onze drogisterijen. Saridon is niet geschikt voor kinderen.

De tabletten met voldoende water doorslikken of in een glas water uiteen laten vallen, goed omroeren en dan opdrinken. Dosering: 1-2 tabl. p/keer, met een max. van 6 tabl. p/24 uur. Zorg dat er minstens 4 uur tussen de innamen zit.

Gebruik Saridon niet bij: een overgevoeligheid voor pyrazolinon-derivaten of afwijkingen van het bloedbeeld. In het geval van lever- of nierfunctiestoornissen, het gebruik van andere geneesmiddelen, een gestoorde bloedaanmaak en chronisch alcoholgebruik dien je extra voorzichtig te zijn met dit middel. Tijdens de zwangerschap en borstvoedingsperiode mag Saridon uitsluitend op advies van een arts worden gebruikt. Raadpleeg de bijsluiter voor de volledige lijst en de daarbij behorende aanvullende informatie.

Indicatie

Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Contra-indicatie

Overgevoelig voor pyrazolinon derivaten, afwijkingen bloedbeeld.

Werkzame stoffen

coffeïne 50 mg
paracetamol 250 mg
propyfenazon 150 mg

Toedieningsvorm

tablet

Leeftijd

volwassenen

Dosering

1-2

Dosering Maximaal

6

Gebruik bij borstvoeding

Nee

Gebruik tijdens de zwangerschap

Overleg arts

Gebruik

4 uur tussenpozen aanhouden, innemen met ruime hoeveelheid water

Niet gebruiken

Lever-/nierfunctiestoornissen. Schadelijk bij overmatig alcoholgebruik. Niet langer dan 14 dagen gebruiken.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.

Anderen kochten ook

Online aanbieder medicijnen

Legaal handelen

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.