Sanias Paracetamol 500 mg Zetpillen

Heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking – werkzame stof: 500 mg paracetamol per zetpil

-
+

Op voorraad

239
10 stuks
In winkelwagen
Liever naar de winkel? Zoek winkel

Bekijk alles van: Sanias

Deze pijnstiller kan worden ingezet bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

Lees voor gebruik de hele bijsluiter nauwgezet door. Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient te gebruiken om een goed resultaat te bereiken.

Voor meer info over dit geneesmiddel kun je natuurlijk altijd terecht bij een van onze drogisterijen. Dit middel is geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar (die minimaal 22 kg wegen).

De zetpil met de punt naar voren in de anus brengen. Dit kan worden vergemakkelijkt door de punt wat te bevochtigen. Dosering volw. en kinderen 15+: 1 zetpil p/keer (500 of 1000 mg), met een max. van 4000 mg p/etmaal. Alleen weer toedienen indien nodig (en na min. 6 uur). - Kinderen 6-15 jaar: raadpleeg de bijsluiter voor de specifieke dosering per leeftijds- en gewichtscategorie.

Neem voor gebruik contact op met een arts/apotheker, in het geval van: zwangerschap of het geven van borstvoeding, lever- of nieraandoeningen, het syndroom van Gilbert, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding en het gebruik van andere geneesmiddelen. Raadpleeg de bijsluiter voor de volledige lijst en de daarbij behorende aanvullende informatie.

Indicatie

Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Werkzame stoffen

paracetamol 500 mg

Toedieningsvorm

zetpil

Leeftijd

vanaf 6 jaar

Dosering

1

Dosering Maximaal

2-4, afhankelijk leeftijd

Gebruik bij borstvoeding

Ja, korte tijd

Gebruik tijdens de zwangerschap

Ja

Gebruik

met puntzijde voorop anaal inbrengen, bevochtigen zetpil bevordert inglijden, 6 uur tussenpozen aanhouden

Niet gebruiken

Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astma met allergie voor aspirine. Niet i.c.m. alcohol. Niet i.c.m. bepaalde andere geneesmiddelen. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker
pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.

Acties uit de folder

Bekijk alle acties

Online aanbieder medicijnen

Alt_Text

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.