Sanias Paracetamol 500 mg Tabletten

Pijnstillend en koortsverlagend

-
+

Op voorraad

089
30 stuks
  • Geen verzendkosten bij bestelling vanaf 30.- of bij ophalen in de winkel
  • Veilig betalen
  • Klantenservice tijdens kantooruren
  • I.v.m. Pinksteren geldt er een afwijkende levertijd voor orders geplaatst op maandag 21 mei. We doen onze uiterste best om deze te laten bezorgen op woensdag 23 mei.

Paracetamol is een pijnstiller met een koortsverlagende werking.

Dit middel kun je inzetten bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

Lees voor gebruik de hele bijsluiter nauwgezet door. Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient te gebruiken om een goed resultaat te bereiken. Voor meer info kun je natuurlijk altijd terecht bij een van onze drogisterijen.

Wijze van innemen: de tabletten met wat vloeistof doorslikken of in een glas lauw water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken.

Dosering volw. en kinderen 15+ (55 kg+): 1-2 tabletten p/keer, met een max. van 6 p/24 uur. - Kinderen 6-15 jaar: raadpleeg de bijsluiter voor de specifieke dosering per leeftijdscategorie.

Neem voor gebruik contact op met een arts/apotheker, in het geval van: zwangerschap of het geven van borstvoeding, lever- of nierfunctiestoornissen, hemolytische anemie, alcoholgebruik, uitdroging, astma in combinatie met een overgevoeligheid voor acetylsalicylzuur, ondervoeding en het gebruik van andere geneesmiddelen. Raadpleeg de bijsluiter voor de volledige lijst en de daarbij behorende aanvullende informatie.

Indicatie

Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn , zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn

Werkzame stoffen

paracetamol 500 mg

Toedieningsvorm

tablet

Leeftijd

vanaf 6 jaar

Dosering

0,5-6, afhankelijk leeftijd

Dosering Maximaal

2-6, afhankelijk leeftijd en gewicht

Gebruik bij borstvoeding

Ja

Gebruik tijdens de zwangerschap

Ja

Gebruik

4 uur tussenpozen aanhouden, innemen met wat vloeistof of in lauw water uiteen laten vallen, omroeren en opdrinken

Niet gebruiken

Lever- of nieraandoening, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, hemolytische anemie, uitgedroogd of ondervoed, astma en gevoelig voor acetylsalicylzuur. Niet i.c.m. bepaalde andere geneesmiddelen en alcohol. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen.

Raadpleeg huisarts

Als u langer dan 2 weken pijnklachten heeft. Als u al langer dan een week griepverschijnselen heeft die niet verbeteren. Als u 3 dagen per week of vaker pijnstillers nodig heeft tegen hoofdpijn. Als u een NSAID gebruikt en last krijgt van uw maag en/of donkerzwarte ontlasting krijgt. Als u meer dan 5 tabletten paracetamol per dag nodig heeft, gedurende meer dan 2 weken.

Anderen kochten ook

Online aanbieder medicijnen

Legaal handelen

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.