Terugroepactie Bronchostop Direct Nacht 5 in 1. Klik hier voor meer informatie

Roter Paracetamol Vitamine C sachets 10st

-
+

Niet op voorraad

799
10 stuks

Geen voorraad

Bekijk alles van: Roter

Indicatie

Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.

Contra-indicatie

0- Niet gebruiken bij allergie voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.

Werkzame stoffen

ascorbinezuur 50 mg
paracetamol 500 mg

Toedieningsvorm

sachet

Leeftijd

vanaf 12 jaar

Dosering

1

Dosering Maximaal

6

Gebruik bij borstvoeding

Mogelijk, zie bijsluiter

Gebruik tijdens de zwangerschap

Mogelijk, zie bijsluiter

Gebruik

4 uur tussenpozen aanhouden; inhoud oplossen in 150 ml warm water, goed roeren en direct opdrinken. De aangegeven dosering per 24 uur niet overschrijden vanwege het risico op ernstige schade aan de lever. Bij verergering klachten of bij aanhoudende pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij aanhoudende koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen. Zonder advies arts niet langer gebruiken dan 14 dagen.

Niet gebruiken

Wees voorzichtig met gebruik bij een nier- of leverstoornis, overmatig alcohol gebruik, diabetes mellitus, intolerantie bepaalde suikers en Fenylketonurie.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker
pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.

Roter Paracetamol/Vitamine C 500/50 mg, poeder voor drank met citroensmaak

Paracetamol behoort tot de pijnstillende en koortsverlagende middelen. Paracetamol remt de aanmaak van stoffen in het lichaam die pijn en koorts veroorzaken, waardoor u hiervan minder last heeft.

Geneesmiddel RVG 127813=29772 AV

Toepassing
Roter Paracetamol/Vitamine C 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.

Niet gebruiken bij
U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.

Samenstelling
Werkzame stoffen: Paracetamol en vitamine C
Hulpstoffen: aspartaam (E951), citroenaroma, citroenzuur (E330), ethylcellulose (E462), saccharose, colloïdaal watervrij siliciumdioxide (E551).

Dosering
Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar:
Gebruik 1 sachet (= 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C) per keer. U mag maximaal 6 sachets (=
3000 mg paracetamol en 300 mg vitamine C) per dag gebruiken.
Kinderen
Roter Paracetamol/Vitamine C 500/50 mg is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar

Aanwijzing voor het gebruik
• Tussen twee innamen moet minstens 4 uur liggen.
• Gebruik altijd de laagste effectieve dosering om uw symptomen te verlichten.
• Bevat paracetamol. Wanneer u te veel paracetamol gebruikt, kan dit uw lever ernstig schaden.
Gebruik dit geneesmiddel niet als u, al dan niet op medisch voorschrift, andere geneesmiddelen
gebruikt die paracetamol bevatten ter behandeling van pijn, koorts, symptomen van verkoudheid en
griep.
• De aangegeven dosering (maximaal 3000 mg paracetamol per dag) niet overschrijden.
• Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden.
• Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger wordt, of als er zich
andere verschijnselen voordoen, stop dan met het gebruik van Roter Paracetamol/Vitamine C 500/50
mg en raadpleeg een arts.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering

 

:
Vemedia Manufacturing BV
Verrijn Stuartweg 60
1112 AX  Diemen

Acties uit de folder

Bekijk alle acties

Online aanbieder medicijnen

Alt_Text

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Verantwoorde zorg, ook online.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.

Altijd onze folder bij de hand

AlleFolders

Check onze folders bij AlleFolders.