Terugroepactie Bronchostop Direct Nacht 5 in 1. Klik hier voor meer informatie

Roter Paracetamol Liquid Caps

-
+

Niet op voorraad

559
20 stuks

Geen voorraad

Bekijk alles van: Roter

Indicatie

Bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts, zoals hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.

Contra-indicatie

Allergie voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.

Werkzame stoffen

paracetamol 500 mg

Toedieningsvorm

zachte capsule

Leeftijd

vanaf 9 jaar en gewicht vanaf

Dosering

1-2, afhankelijk leeftijd en gewicht

Dosering Maximaal

3-6, afhankelijk leeftijd en gewicht

Gebruik bij borstvoeding

Ja, korte tijd

Gebruik tijdens de zwangerschap

Ja, korte tijd

Gebruik

capsule in geheel doorslikken met wat water; minimaal 4 uur tussen innames aanhouden

Niet gebruiken

Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astma met allergie voor aspirine. Niet in combinatie met alcohol of bepaalde andere geneesmiddelen.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker
pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.

  Beschrijving Soort
Bevat Soja AY

Roter Paracetamol liquid caps 500 mg, zachte capsules

Geneesmiddel  RVG 120926 AV
 
Claims 
Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg behoort tot de groep geneesmiddelen die een pijnstillende en
koortsverlagende werking hebben.

Waarvoor wordt dit middel gebruikt 
Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

U kunt Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg gebruiken bij:
- hoofdpijn
- koorts en pijn bij griep en verkoudheid
- koorts en pijn na vaccinatie
- kiespijn
- zenuwpijn
- spit
- spierpijn
- menstruatiepijn

Niet gebruiken bij 
U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.
 
Samenstelling: 
Werkzame stoffen:  Een capsule bevat 500 mg paracetamol
Hulpstoffen:  macrogol 400, macrogol 600, gezuiverd water, propyleenglycol, povidon, silica (colloidal anhydrous).

Dosering 
Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (>55 kg lichaamsgewicht):
Zo nodig 1 à 2 capsules (500-1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6
doseringen (3000 mg) per 24 uur.

Kinderen en adolescenten
De kinderdosering dient gebaseerd te worden op het lichaamsgewicht, en er dient een passende
doseringsvorm te worden gebruikt. De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor kinderen in de
ondergrens van de desbetreffende gewichts- en/of leeftijdscategorie.

Kinderen in de leeftijd van 9 tot 12 jaar (30-40 kg lichaamsgewicht):
1 capsule (500 mg) per keer, maximaal 3 tot 4 doseringen (1500-2000 mg) per 24 uur.

Kinderen in de leeftijd van 12 tot 15 jaar (40-55 kg lichaamsgewicht):
1 capsule per keer (500 mg) per keer, maximaal 4 tot 6 doseringen (2000-3000 mg) per 24 uur.

Wijze van gebruik 
De capsule heel doorslikken met voldoende water.

De behandeling dient zo kort mogelijk te zijn in zo laag mogelijke dosering.
- Na het innemen van uw dosis paracetamol moet u minimaal 4 uur wachten met het nemen
van een volgende dosis, ook wanneer de klachten eerder terugkomen.
- De aangegeven dosering per 24 uur niet overschrijden vanwege het risico op ernstige schade
aan de lever.
- Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
- Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald
worden volgens aangegeven doseringsschema.
- Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger wordt, dient een arts te worden geraadpleegd.

Lees voor gebruik de bijsluiter. 
 
Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering 
 
Verantwoordelijk voor het in de handel brengen 
Vemedia Manufacturing B.V.
Verrijn Stuartweg 60
1112 AX Diemen

 

 

 

 

Acties uit de folder

Bekijk alle acties

Online aanbieder medicijnen

Alt_Text

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Verantwoorde zorg, ook online.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.

Altijd onze folder bij de hand

AlleFolders

Check onze folders bij AlleFolders.