Panadol Zapp Tablet

Met 500 mg paracetamol – werkt pijnstillend en koortsverlagend – geschikt vanaf 12 jaar

-
+

Op voorraad

349
20 stuks
  • Geen verzendkosten bij bestelling vanaf 30.- of bij ophalen in de winkel
  • Veilig betalen
  • Klantenservice tijdens kantooruren
  • I.v.m. Pinksteren geldt er een afwijkende levertijd voor orders geplaatst op maandag 21 mei. We doen onze uiterste best om deze te laten bezorgen op woensdag 23 mei.

Panadol is een geneesmiddel dat kan worden ingezet bij: - koorts en pijn bij griep en verkoudheid; - koorts en pijn na vaccinatie; - hoofdpijn; - kiespijn; - zenuwpijn; - spit; - spierpijn; - menstruatiepijn.

Deze variant is voorzien van een filmcoating die het doorslikken met water vergemakkelijkt en bevat per tablet 500 mg paracetamol als werkzame stof. Paracetamol remt de aanmaak van stoffen die pijn en koorts veroorzaken.

Lees voor gebruik de hele bijsluiter nauwgezet door. Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient te gebruiken om een goed resultaat te bereiken.

Voor meer info over dit geneesmiddel kun je natuurlijk altijd terecht bij een van onze drogisterijen.

Wijze van innemen: de tabletten in hun geheel met voldoende water doorslikken.

Aanbevolen dosering: Volwassenen: 1-2 tabletten p/keer, met een max. van 6 tabletten p/etmaal. Kinderen 12+ (40 kg+): 1 tablet p/keer, met een max. van 4-6 tabletten p/etmaal.

Neem voor gebruik van Panadol Zapp Tablet contact op met een arts/apotheker, in het geval van: zwangerschap of het geven van borstvoeding, lever- of nierfunctiestoornissen, het syndroom van Gilbert, hemolytische anemie, uitdroging, ondervoeding, regelmatig alcoholgebruik, bepaalde ernstige infecties en het gebruik van andere geneesmiddelen, zoals barbituraten en antidepressiva. Raadpleeg de bijsluiter voor de volledige lijst en de daarbij behorende aanvullende informatie.

Indicatie

Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn , zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn

Werkzame stoffen

paracetamol 500 mg

Toedieningsvorm

tablet

Leeftijd

vanaf 12 jaar

Dosering

1-2, afhankelijk leeftijd

Dosering Maximaal

4-6, afhankelijk leeftijd

Gebruik bij borstvoeding

Ja, korte tijd

Gebruik tijdens de zwangerschap

Ja

Gebruik

in geheel doorslikken met voldoende water, 4 uur tussenpozen aanhouden

Niet gebruiken

Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astma met allergie voor aspirine, infectie met ademhalingsproblemen, misselijkheid/braken na inname paracetamol. Niet i.c.m. bepaalde andere geneesmiddelen. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen. Niet langer gebruiken dan 14 dagen.

Raadpleeg huisarts

Als u langer dan 2 weken pijnklachten heeft. Als u al langer dan een week griepverschijnselen heeft die niet verbeteren. Als u 3 dagen per week of vaker pijnstillers nodig heeft tegen hoofdpijn. Als u een NSAID gebruikt en last krijgt van uw maag en/of donkerzwarte ontlasting krijgt. Als u meer dan 5 tabletten paracetamol per dag nodig heeft, gedurende meer dan 2 weken.

Anderen kochten ook

Online aanbieder medicijnen

Legaal handelen

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.