Panadol Junior Zetpillen 500 mg | 6+ jaar

Paracetamol speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar – werkt pijnstillend en koortsverlagend

-
+

Op voorraad

459
10 stuks
  • Gratis verzending vanaf 30.-
  • Bestelling gratis afhalen in de winkel
  • Veilig betalen
  • Klantenservice tijdens kantooruren

Deze Panadol Junior-variant bevat per zetpil 500 mg paracetamol als werkzame stof en is er speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar tot een jaar of 15 (kinderen met een lichaamsgewicht van 22 tot 55 kg).

Panadol Junior is een geneesmiddel dat kan worden ingezet bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

Lees voor gebruik de hele bijsluiter nauwgezet door. Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient toe te dienen om een goed resultaat te bereiken. Voor meer info over dit geneesmiddel kun je natuurlijk altijd terecht bij een van onze drogisterijen.

De zetpillen van Panadol Junior bevatten geen suiker, lactose, gluten of kleurstoffen.

Wijze van toediening: de zetpil met de punt naar voren in de anus brengen. Het inbrengen kan worden vergemakkelijkt door de punt met wat water te bevochtigen.

Aanbevolen dosering: raadpleeg de bijsluiter voor de specifieke dosering per leeftijds- en gewichtscategorie.

Neem voor toediening van Panadol Junior contact op met een arts/apotheker, in het geval van: lever- of nierfunctiestoornissen, het syndroom van Gilbert, hemolytische anemie, uitdroging, ondervoeding, het gebruik van andere geneesmiddelen en bepaalde ernstige infecties. Raadpleeg de bijsluiter voor de volledige lijst en de daarbij behorende aanvullende informatie.

Indicatie

Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn , zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn

Werkzame stoffen

paracetamol 500 mg

Toedieningsvorm

zetpil

Leeftijd

6-15 jaar

Dosering

1

Dosering Maximaal

2-4, afhankelijk leeftijd

Gebruik bij borstvoeding

Ja, korte tijd

Gebruik tijdens de zwangerschap

Ja

Gebruik

met puntzijde voorop anaal inbrengen, bevochtigen zetpil bevordert inglijden, 6 uur tussenpozen aanhouden

Niet gebruiken

Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astma met allergie voor aspirine, infectie met ademhalingsproblemen, misselijkheid/braken na inname paracetamol. Niet i.c.m. bepaalde andere geneesmiddelen. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen. Niet langer gebruiken dan 14 dagen.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker
pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.

Anderen kochten ook

Online aanbieder medicijnen

Legaal handelen

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.