Door extreme Black Friday drukte kan het zijn dat je pakketje later bezorgd wordt dan gepland.

Nurofen Kinderen 200mg aardbei

-
+

Niet op voorraad

715
100ml

Geen voorraad

Bekijk alles van: Nurofen

Indicatie

Voor een kortstondige behandeling van de symptomen koorts en lichte tot matige pijn.

Contra-indicatie

Niet gebruiken bij allergie voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Niet geschikt voor kinderen jonger dan 6 jaar of lichter dan 20 kilogram. Als het kind overgevoelig is voor ibuprofen of vergelijkbare pijnstillers (NSAID's) of het heeft na gebruik van acetylsalicylzuur (aspirine) of soortgeli

Werkzame stoffen

ibuprofen 200 mg/5 ml

Toedieningsvorm

suspensie

Leeftijd

6-12 jaar en gewicht vanaf 20

Dosering

5-7,5 ml afhankelijk leeftijd en gewicht

Dosering Maximaal

3x

Gebruik bij borstvoeding

Mogelijk, zie bijsluiter

Gebruik tijdens de zwangerschap

Mogelijk, zie bijsluiter

Gebruik

goed schudden voor gebruik, gebruik bijgesloten maatlepel voor juiste dosering.

Niet gebruiken

Niet samen met alcohol of bepaalde geneesmiddelen gebruiken, zie bijsluiter.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.

Nurofen voor Kinderen Aardbei suspensie, suspensie 200 mg/5ml

Geneesmiddel RVG 104637 UAD

Claims 
Ibuprofen behoort tot een groep pijnstillers met ontstekingsremmende en koortswerende
werking (niet-steroïdale ontstekingsremmende medicijnen (NSAID’s)). Deze medicijnen veranderen
de wijze waarop het lichaam reageert op pijn, ontsteking en een hoge lichaamstemperatuur

Waarvoor wordt dit middel gebruikt 
Dit medicijn is bestemd voor een kortstondige symptomatische behandeling van:
- koorts
- lichte tot matige pijn

Voor gebruik bij kinderen van 20 kg lichaamsgewicht (6 jaar) tot 40 kg lichaamsgewicht (12
jaar)

Niet gebruiken bij 
- Uw kind is allergisch voor ibuprofen of andere vergelijkbare pijnstillers (NSAID’s) of voor een van de stoffen in dit medicijn. 
- Uw kind heeft ooit kortademigheid, astma, een loopneus, zwelling van het gezicht en/of handen of netelroos gehad na gebruik van acetylsalicylzuur of andere soortgelijke pijnstillers (NSAID’s).
- Uw kind heeft ooit een maagdarmbloeding of -perforatie gekregen als gevolg van eerder gebruik van NSAID’s.
- Uw kind heeft een terugkerende maag- of twaalfvingerige darmzweer (peptisch ulcus) of -bloeding of heeft dat gehad (twee of meer episoden van bewezen zweer of bloeding).
- Uw kind heeft erfelijke problemen met het verwerken van fructose/fruitsuikers 
- Uw kind heeft ernstig lever-of ernstig nierfalen.
- Uw kind heeft ernstig hartfalen.
- Uw kind heeft een hersenbloeding (cerebrovasculaire bloeding) of een andere actieve bloeding.
- Uw kind lijdt aan bloedstollingsstoornissen. Ibuprofen kan de bloedingstijd verlengen.
- Uw kind vertoont onopgehelderde stoornissen van de bloedaanmaak.
- Uw kind lijdt aan ernstige uitdroging (door braken, diarree of onvoldoende drinken).

Zwangere vrouwen dienen dit medicijn niet te gebruiken tijdens de laatste 3 maanden van de zwangerschap.

Samenstelling 
Werkzame stof:  1 ml suspensie voor oraal gebruik bevat 40 mg ibuprofen.
Hulpstoffen: citroenzuurmonohydraat, natriumcitraat, natriumchloride, natriumsaccharine, polysorbaat 80, domifenbromide, vloeibare maltitol, glycerol, xanthaangom, aardbeienaroma (bevat propyleenglycol) en gezuiverd water.

Dosering 
De geadviseerde dosis bij pijn en koorts:

Kind 6 - 9 jaar (20-29 kg): 5 ml (overeenkomend met 200 mg ibuprofen), 3 keer per 24 uur

Kind 10 - 12 jaar (30-40 kg): 7,5 ml (overeenkomend met 300 mg ibuprofen) (gebruik de maatlepel tweemaal: 5 ml + 2,5 ml), 3 keer per 24 uur

Aanwijzingen voor het gebruik 
1. Schud de fles goed
2. Gebruik het uiteinde van de maatlepel dat overeenstemt met de vereiste dosis
3. Giet het medicijn in de maatlepel
4. Steek de maatlepel in de mond van het kind en dien de dosis toe
5. Zet de dop na gebruik weer op de fles. Was de maatlepel af met warm water en laat
hem drogen. 

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen:
Reckitt Benckiser Healthcare B.V.
Siriusdreef 14
2132 WT Hoofddorp

 

Acties uit de folder

Bekijk alle acties

Online aanbieder medicijnen

Alt_Text

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Verantwoorde zorg, ook online.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.

Altijd onze folder bij de hand

AlleFolders

Check onze folders bij AlleFolders.