Nurofen Fastine Liquid Caps 200 mg | Zachte Capsules

Per zachte capsule: 200 mg ibuprofen – biedt snel verlichting bij pijn en bij koorts (v.a. 6 jr.)

-
+

Op voorraad

379
10 stuks
  • Gratis verzending vanaf 30.-
  • Bestelling gratis afhalen in de winkel
  • Veilig betalen
  • Klantenservice tijdens kantooruren

Ibuprofen, de werkzame stof in Nurofen Fastine, behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) wordt genoemd. Deze stof wordt vanuit de zachte capsule gemakkelijk door het lichaam opgenomen en vermindert pijn, verlaagt koorts en remt ontstekingen.

Je kunt Nurofen Fastine gebruiken voor de behandeling van matige tot gemiddelde symptomen, zoals koorts en pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn.

Lees voor gebruik de hele bijsluiter nauwgezet door. Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient te gebruiken om een goed resultaat te bereiken. Voor meer info over dit middel kun je natuurlijk altijd terecht bij een van onze drogisterijen.

Wijze van inname: de capsules in hun geheel met water doorslikken. Dit middel mag niet worden gebruikt bij een gewicht lager dan 20 kg.

Dosering volw. en kinderen v.a. 40 kg: 1-2 capsules p/keer, met een max. van 6 p/24 uur, alleen indien nodig om de symptomen te verlichten. Zorg dat er min. 4 uur tussen de innamen zit. Kinderen <40 kg: in de bijsluiter vind je de dosering per gewichtscategorie.

Gebruik dit middel niet tijdens het 3e trimester van je zwangerschap of bij: een maag- en/of darmzweer, maag- en/of darmbloedingen, bepaalde bloedstoornissen, een ernstige nier- of leverziekte, hartfalen, een actieve bloeding of ernstige uitdroging. Raadpleeg de bijsluiter voor de volledige lijst en de daarbij behorende aanvullende informatie.

Indicatie

Ter verlichting van hoofdpijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie.

Contra-indicatie

Maagdarmbloeding , maagzweer, maagbloeding of-perforatie, ernstige lever-,nier-,hartfalen. Sprake is van een hersenbloeding of andere actieve bloedingen. Niet opgehelderde stoornissen in de boedaanmaak. Gedurende de laatste drie maanden van de zwangerschap. Lichaamsgewicht lager dan 20 kg. Ernstige

Werkzame stoffen

ibuprofen 200 mg

Toedieningsvorm

liquid capsules

Leeftijd

vanaf 6 jaar

Dosering

1 -2, afhankelijk gewicht

Dosering Maximaal

3 - 6, afhankelijk gewicht

Gebruik bij borstvoeding

Ja, korte tijd

Gebruik tijdens de zwangerschap

Nee

Gebruik

4-8 uur tussenpozen aanhouden; innemen met water, niet kauwen

Niet gebruiken

Intolerantie bepaalde suikers. Kan vruchtbaarheid beïnvloeden. Niet i.c.m. bepaalde andere geneesmiddelen. Bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken, bij pijn niet langer dan 4 dagen.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.

Anderen kochten ook

Online aanbieder medicijnen

Legaal handelen

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.