Linn Paracetamol 500mg liquid caps

-
+

Op voorraad

269
20 stuks
In winkelwagen
Liever naar de winkel? Zoek winkel

Bekijk alles van: Linn

Indicatie

Voor de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

Contra-indicatie

Niet gebruiken bij allergie voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.

Werkzame stoffen

paracetamol 500 mg

Toedieningsvorm

zachte capsule

Leeftijd

vanaf 9 jaar en gewicht vanaf

Dosering

3-6x per dag 1-2 capsules, afhankelijk leeftijd en

Dosering Maximaal

3-6 capsules per dag, afhankelijk leeftijd en gewi

Gebruik bij borstvoeding

Mogelijk, zie bijsluiter

Gebruik tijdens de zwangerschap

Mogelijk, zie bijsluiter

Gebruik

4 uur tussenpozen aanhouden, innemen met ruime hoeveelheid water. Het advies met laagste aantal keren per dag inname, is bedoeld voor de jongste kinderen in de betreffende
leeftijdscategorie. Bij geen verbetering van de klacht, niet langer dan 3 dagen gebruiken bij koorts of 5 dagen bij pijn zonder overleg met arts.

Niet gebruiken

Lever- en nierfunctiestoornissen, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding. Astma en gevoelig voor acetylsalicylzuur. Geen alcohol gebruiken tijdens de behandeling met paracetamol. Niet samen met bepaalde (recept)geneesmiddelen gebruiken, zie bijsluiter.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van meer dan 5 tabletten paracetamol per dag, gedurende meer dan 2 weken.

Paracetamol Linn 500 mg liquid caps, zachte capsules

Geneesmiddel RVG 129263 UAD

Claims
Paracetamol Linn 500 mg liquid caps behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en
koortsverlagende geneesmiddelen.

Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Paracetamol Linn 500 mg liquid caps wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

Niet gebruiken bij
U bent allergisch voor één van de stoffen in dit medicijn

Samenstelling
Werkzame stoffen: Eén capsule bevat 500 mg paracetamol
Hulpstoffen: macrogol 400, gezuiverd water, propyleenglycol (E1520) en silica (colloidal anhydrous) (E551)

Dosering
 Volwassenen en jongeren vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht):
- 1 à 2 capsules (500-1000 mg) per keer, maximaal 6 capsules (3000 mg) per 24 uur.

 Kinderen en jongeren:
- 9-12 jaar (30-40 kg lichaamsgewicht): 1 capsule per keer, maximaal 3-4 keer per 24 uur.
- 12-15 jaar (40-55 kg lichaamsgewicht): 1 capsule per keer, maximaal 4-6 keer per 24 uur.
Voor kinderen is de maximale dagelijkse dosis 60 mg/kg; deze dient te worden verdeeld 
over meerdere doses van 10–15 mg/kg per toediening.

Voor kinderen tussen 6 en 9 jaar (22-30 kg lichaamsgewicht) is een andere 
toedieningsvorm beschikbaar.

Aanwijzing voor het gebruik
- De capsule heel doorslikken met voldoende water.
- Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.
- Gebruik altijd de laagste effectieve dosering om uw symptomen te verlichten.
- Bevat paracetamol. Wanneer u te veel paracetamol gebruikt, kan dit uw lever ernstig
schaden. Gebruik dit geneesmiddel niet als u, al dan niet op medisch voorschrift,
andere geneesmiddelen gebruikt die paracetamol bevatten ter behandeling van pijn,
koorts, symptomen van verkoudheid en griep.
- De aangegeven dosering niet overschrijden.
- Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening
herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema.
- Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger
wordt, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden
gestopt en een arts te worden geraadpleegd.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Verantwoordelijke voor het in de handel brengen
MAE Holding B.V.
Stationsweg 4
5211 TW ‘s-Hertogenbosch
Nederland

Acties uit de folder

Bekijk alle acties

Er zijn geen producten beschikbaar op deze pagina.

Online aanbieder medicijnen

Alt_Text

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Verantwoorde zorg, ook online.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.

Altijd onze folder bij de hand

AlleFolders

Check onze folders bij AlleFolders.