Leidapharm Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg Tabletten

Bij koorts en bij pijn – voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar

-
+

Niet op voorraad

279
50 stuks

Geen voorraad

  • Geen verzendkosten bij bestelling vanaf 30.- of bij ophalen in de winkel
  • Veilig betalen
  • Klantenservice tijdens kantooruren
  • I.v.m. Pinksteren geldt er een afwijkende levertijd voor orders geplaatst op maandag 21 mei. We doen onze uiterste best om deze te laten bezorgen op woensdag 23 mei.

Leidapharm Paracetamol/Coffeïne behoort tot de groep geneesmiddelen met een koortsverlagende en pijnstillende werking en kan worden ingezet bij: - koorts en pijn bij griep en verkoudheid; - koorts en pijn na vaccinatie; - hoofdpijn; - kiespijn; - zenuwpijn; - spit; - spierpijn; - menstruatiepijn. Deze Paracetamol-variant bevat per tablet 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne als werkzame stoffen.

Lees voor gebruik de hele bijsluiter nauwgezet door. Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient te gebruiken om een goed resultaat te bereiken.

Voor meer info over dit geneesmiddel kun je natuurlijk altijd terecht bij een van onze drogisterijen. Dit middel is niet geschikt voor kinderen jonger dan 6 jaar.

Wijze van innemen: de tabletten met voldoende water doorslikken of in water uiteen laten vallen, roeren en opdrinken.

Aanbevolen dosering: 1-2 tabletten p/keer, met een max. van 6 p/dag. Kinderen: raadpleeg de bijsluiter voor de specifieke dosering p/leeftijd.

Neem voor gebruik van Leidapharm Paracetamol/Coffeïne contact op met een arts/apotheker, in het geval van: zwangerschap of het geven van borstvoeding, lever- of nierfunctiestoornissen, het syndroom van Gilbert, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding en het gebruik van grote hoeveelheden alcohol of bepaalde andere geneesmiddelen, zoals barbituraten en antidepressiva. Raadpleeg de bijsluiter voor de volledige lijst en de daarbij behorende aanvullende informatie.

Indicatie

Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn , zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn

Werkzame stoffen

coffeïne 50 mg
paracetamol 500 mg

Toedieningsvorm

tablet

Leeftijd

vanaf 6 jaar

Dosering

0,5-2 , afhankelijk leeftijd

Dosering Maximaal

2-6, afhankelijk leeftijd

Gebruik bij borstvoeding

Ja, korte tijd

Gebruik tijdens de zwangerschap

Ja

Gebruik

4 uur tussenpozen aanhouden, innemen met ruime hoeveelheid water

Niet gebruiken

Lever-en nierfunctiestoornissen, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding. Astma en gevoelig voor acetylsalicylzuur. Schadelijk bij overmatig alcoholgebruik. Bij koorts niet langer dan 3 dagen, bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken als de klacht aanhoud. Niet langer dan 14 dagen gebruiken.

Raadpleeg huisarts

Als u langer dan 2 weken pijnklachten heeft. Als u al langer dan een week griepverschijnselen heeft die niet verbeteren. Als u 3 dagen per week of vaker pijnstillers nodig heeft tegen hoofdpijn. Als u een NSAID gebruikt en last krijgt van uw maag en/of donkerzwarte ontlasting krijgt. Als u meer dan 5 tabletten paracetamol per dag nodig heeft, gedurende meer dan 2 weken.

Anderen kochten ook

Online aanbieder medicijnen

Legaal handelen

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.