Leidapharm Paracetamol 500mg

Paracetamol Apotex 500 mg behoort tot de...

-
+

Niet op voorraad

095
20 stuks

Geen voorraad

Bekijk alles van: Leidapharm

Paracetamol Apotex 500 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Paracetamol Apotex 500 mg wordt gebruikt bij: hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.

Neem dit geneesmiddel altijd precies zoals beschreven in deze bijsluiter of zoals uw arts of apotheker u dat heeft verteld. Twijfelt u over het juiste gebruik? Neem dan contact op met uw arts of apotheker. Wijze van inname De tabletten moeten met een ruime hoeveelheid water (half glas) ingenomen worden. De aanbevolen dosering is: Kinderen van 4 tot 6 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 3-4 maal per dag. Kinderen van 6 tot 9 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 4-6 maal per dag. Kinderen van 9 tot 12 jaar: één tablet van 500 mg 3-4 maal per dag. Kinderen van 12 tot 15 jaar: één tablet van 500 mg 4-6 maal per dag. Volwassenen: één of 2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten per dag.

Indicatie

Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Werkzame stoffen

paracetamol 500 mg

Toedieningsvorm

tablet

Leeftijd

vanaf 4 jaar

Dosering

0,5-2 afhankelijk leeftijd

Dosering Maximaal

1,5-6, afhankelijk leeftijd

Gebruik bij borstvoeding

Ja, korte tijd

Gebruik tijdens de zwangerschap

Ja

Gebruik

minste toedieningen per etmaal voor jongste kinderen in leeftijdgroep, innemen met ruime hoeveelheid water, 4 uur tussenpozen aanhouden

Niet gebruiken

Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astma met allergie voor aspirine. Niet i.c.m. alcohol of bepaalde andere geneesmiddelen.Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van meer dan 5 tabletten paracetamol per dag, gedurende meer dan 2 weken.

Acties uit de folder

Bekijk alle acties

Online aanbieder medicijnen

Alt_Text

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.