Leidapharm Paracetamol 1000 mg Zetpillen

Bij koorts en bij pijn – voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar

-
+

Op voorraad

199
5 stuks
  • Op werkdagen voor 20:00 uur besteld, morgen in huis
  • Gratis verzending vanaf 30.-
  • Bestelling gratis afhalen in de winkel
  • Veilig betalen

Leidapharm Paracetamol behoort tot de groep geneesmiddelen met een koortsverlagende en pijnstillende werking en kan worden ingezet bij: - koorts en pijn bij griep en verkoudheid; - koorts en pijn na vaccinatie; - hoofdpijn; - kiespijn; - zenuwpijn; - spit; - spierpijn; - menstruatiepijn. Deze variant bevat per zetpil 1000 mg paracetamol als werkzame stof.

Lees voor gebruik de hele bijsluiter nauwgezet door. Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient te gebruiken om een goed resultaat te bereiken.

Voor meer info over dit geneesmiddel kun je natuurlijk altijd terecht bij een van onze drogisterijen. Dit middel is niet geschikt voor kinderen jonger dan 12 jaar.

Wijze van gebruik: de zetpil met de punt naar voren in de anus brengen. Het inbrengen kan worden vergemakkelijkt door de pil eerst met wat water te bevochtigen.

Aanbevolen dosering: 1 zetpil p/keer, met een max. van 4 (4000 mg) p/dag. Kinderen (12+): 1 zetpil p/keer, met een max. van 2-3 (2000-3000 mg) p/dag.

Neem voor gebruik van Leidapharm Paracetamol contact op met een arts/apotheker, in het geval van: lever- of nierfunctiestoornissen, het syndroom van Gilbert, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding en het gebruik van grote hoeveelheden alcohol of bepaalde andere geneesmiddelen, zoals barbituraten en antidepressiva. Raadpleeg de bijsluiter voor de volledige lijst en de daarbij behorende aanvullende informatie.

Indicatie

Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Werkzame stoffen

paracetamol 1000 mg

Toedieningsvorm

zetpil

Leeftijd

vanaf 12 jaar

Dosering

1

Dosering Maximaal

2-4, afhankelijk leeftijd

Gebruik bij borstvoeding

Ja, korte tijd

Gebruik tijdens de zwangerschap

Ja

Gebruik

met puntzijde voorop anaal inbrengen, bevochtigen zetpil bevordert inglijden, 6 uur tussenpozen aanhouden

Niet gebruiken

Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astmatisch zijn met allergie voor aspirine. Niet i.c.m. bepaalde andere geneesmiddelen. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker
pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.

Anderen kochten ook

Online aanbieder medicijnen

Legaal handelen

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.