Leidapharm Ibuprofen 400 mg Liquid Caps – Zachte Capsules

Pijnstillend, koortsverlagend & ontstekingsremmend: per capsule 400 mg ibuprofen als werkzame stof

-
+

Op voorraad

399
20 stuks
  • Gratis verzending vanaf 30.-
  • Bestelling gratis afhalen in de winkel
  • Veilig betalen
  • Klantenservice tijdens kantooruren

Leidapharm Ibuprofen 400 mg Liquid Caps behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) wordt genoemd en biedt snel verlichting bij pijn en koorts. Vanuit de zachte capsule wordt de werkzame stof namelijk gemakkelijk door het lichaam opgenomen.

Dit geneesmiddel kan worden ingezet bij: - koorts en pijn bij verkoudheid; - hoofdpijn; - acute migraine (met of zonder aura); - kiespijn; - spierpijn; - menstruatiepijn.

Lees voor gebruik de hele bijsluiter nauwgezet door. Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient te gebruiken om een goed resultaat te bereiken.

Voor meer info over dit geneesmiddel kun je natuurlijk altijd terecht bij een van onze drogisterijen.

Wijze van innemen: de capsules in hun geheel, zonder te kauwen, met voldoende water innemen. Dit middel mag niet worden gebruikt door kinderen jonger dan 12 jaar of bij een lichaamsgewicht lager dan 40 kg.

Gebruikelijke dosering volwassenen en kinderen 12+ (40 kg+): 1 tot max. 3 capsules (1200 mg) p/24 uur, alleen indien nodig om de symptomen te verlichten. Zorg dat er minstens 6 uur tussen de innamen zit.

Gebruik Ibuprofen 400 mg Liquid Caps niet tijdens het 3e trimester van je zwangerschap of bij: een maagzweer of -bloeding, een bloedingsstoornis, een ernstige lever- of nierziekte, hartfalen, ernstige uitdroging of een actieve bloeding. Raadpleeg de bijsluiter voor de volledige lijst en de daarbij behorende aanvullende informatie.

Indicatie

Ter verlichting van hoofdpijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie.

Contra-indicatie

Eerdere reactie of overgevoelig bij gebruik acetylsalicylzuur of soortgelijke pijnstillers (NSAID's). Maagdarmbloeding of maagzweer, lever-, nier- of hartfunctiestoornissen. Laatste 3 maanden zwangerschap. Ernstige uitdroging. Actieve bloeding of aandoening die lijdt tot een abnormale vorming van bl

Werkzame stoffen

ibuprofen 400 mg

Toedieningsvorm

liquid capsules

Leeftijd

vanaf 12 jaar

Dosering

1

Dosering Maximaal

3

Gebruik bij borstvoeding

Ja, korte tijd

Gebruik tijdens de zwangerschap

Overleg arts, gebruik eerste 6 maanden

Gebruik

6 uur tussenpozen aanhouden; innemen met water, niet kauwen

Niet gebruiken

Intolerantie bepaalde suikers. Kan vruchtbaarheid beïnvloeden. Niet i.c.m andere geneesmiddelen en alcohol. Bij geen verbetering bij koorts of migraine niet langer dan 3 dagen gebruiken, bij pijn niet langer dan 4 dagen, zonder arts te raadplegen.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.

Anderen kochten ook

Online aanbieder medicijnen

Legaal handelen

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.