IDYL Kinderparacetamol Zetpil 240 mg

-
+

Op voorraad

205
10 stuks
In winkelwagen
Liever naar de winkel? Zoek winkel

Bekijk alles van: Idyl

Indicatie

Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Contra-indicatie

Overgevoelig voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.

Werkzame stoffen

paracetamol 240 mg

Toedieningsvorm

zetpil

Leeftijd

vanaf 1 jaar

Dosering

1

Dosering Maximaal

2-4, afhankelijk leeftijd

Gebruik bij borstvoeding

NVT

Gebruik tijdens de zwangerschap

NVT

Gebruik

met puntzijde voorop anaal inbrengen, bevochtigen zetpil bevordert inglijden, 6 uur tussenpozen aanhouden. Bij geen verbetering van de klacht niet langer gebruiken dan 5 dagen bij pijn en bij koorts niet langer dan 3 dagen, zonder overleg met arts.

Niet gebruiken

Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astmatisch zijn met allergie voor aspirine. Niet samen met bepaalde andere geneesmiddelen, zie bijsluiter.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker
pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.

Idyl Paracetamol kind 240 mg - Geneesmiddel RVG 28808=24203 AV

Claims
Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende
werking.

Toepassing
Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

Niet gebruiken bij
U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel

Samenstelling
Werkzame stof: Eén zetpil bevat respectievelijk 240 mg paracetamol.
Hulpstoffen: colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15).

Dosering
1 - 2 jaar, gewicht: 10 - 12,5 kg, dosis 240 mg,  2 - 3 zetpillen per dag
2 - 4 jaar, gewicht 12,5 - 17 kg, dosis 240 mg 3 zetpillen per dag
4 - 6 jaar, gewicht 17 - 22 kg, dosis 240 mg 4 zetpillen per dag

Wijze van gebruik
- Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden.
Echter, niet vaker toedienen dan om de 6 uur.
- Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
- De aangegeven dosering niet overschrijden.
- Bij kinderen tot 4 jaar wordt gebruik over een periode langer dan 2 dagen ontraden.
- Bij kinderen ouder dan 4 jaar niet langer gebruiken dan 14 dagen.
- Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger wordt, of als er zich
andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd. 

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering

 

:
SDG Farma B.V.
Treubweg 11
1112 BA Diemen
Nederland

Acties uit de folder

Bekijk alle acties

Online aanbieder medicijnen

Alt_Text

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Verantwoorde zorg, ook online.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.

Altijd onze folder bij de hand

AlleFolders

Check onze folders bij AlleFolders.