Hot Coldrex Sachets

Hot Coldrex. Hot Coldrex is een hete cit...

-
+

Op voorraad

665
10 stuks
In winkelwagen
Liever naar de winkel? Zoek winkel

Bekijk alles van: Hot coldrex

Hot Coldrex. Hot Coldrex is een hete citroendrank met paracetamol en vitamine C. De warme drank is voor de behandeling van de verschijnselen van pijn en/of koorts bij griep en verkoudheid. Een zakje bevat 500mg paracetamol en 30mg ascorbinezuur (vitamine C). Hot Coldrex is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar.

Indicatie

Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Contra-indicatie

Kinderen onder de 12 jaar.

Werkzame stoffen

ascorbinezuur 30 mg
paracetamol 500 mg

Toedieningsvorm

sachet

Leeftijd

vanaf 12 jaar

Dosering

1

Dosering Maximaal

6

Gebruik bij borstvoeding

Ja, korte tijd

Gebruik tijdens de zwangerschap

Ja

Gebruik

werking houdt minstens 3 uur aan

Niet gebruiken

Ernstige lever-, nierstoornis een bloedziekte, Syndroom van Gilbert, als u veel alcohol gebruikt. Diabetici en natriumbeperkt dieet.Niet i.c.m. andere paracetamol bevattende middelen. Niet langer dan 3 (koorts) tot 5 (pijn) dagen gebruiken.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker
pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.

Acties uit de folder

Bekijk alle acties

Online aanbieder medicijnen

Alt_Text

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.