Healthypharm Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg Sachets

Poeder met paracetamol + vitamine C voor een pijnstillende & koortsverlagende drank met citroensmaak

-
+

Op voorraad

499
10 stuks
In winkelwagen
Liever naar de winkel? Zoek winkel

Bekijk alles van: Healthypharm

Healthypharm Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg is een geneesmiddel dat kan worden ingezet bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid. Deze Paracetamol-variant bevat per tablet 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C als werkzame stoffen. Paracetamol remt de aanmaak van stoffen die pijn en koorts veroorzaken en vitamine C heeft een sterk stimulerende werking op je complete immuunsysteem.

Lees voor gebruik de hele bijsluiter nauwgezet door. Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient te gebruiken om een goed resultaat te bereiken.

Voor meer info over dit geneesmiddel kun je natuurlijk altijd terecht bij een van onze drogisterijen. Dit middel is niet geschikt voor gebruik door kinderen.

Wijze van innemen: doe de inhoud van het sachet in een glas of beker, voeg 150 ml warm water toe, goed roeren en opdrinken.

Gebruikelijke dosering: 1 sachet per keer, met een max. van 6 per dag, alleen indien nodig om de symptomen te verlichten. Zorg dat er minstens 4 uur tussen de innamen zit.

Dit geneesmiddel bevat sacharose (sucrose) en aspartaam.

Neem voor gebruik van Healthypharm Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg contact op met een arts/apotheker, in het geval van: het gebruik van andere geneesmiddelen of grote hoeveelheden alcohol, zwangerschap of het geven van borstvoeding en een verminderde werking van de lever of nieren. Raadpleeg de bijsluiter voor de volledige lijst en de daarbij behorende aanvullende informatie.

Indicatie

Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Contra-indicatie

Overgevoelig voor een van de werkzame bestanddelen of hulpstoffen in dit geneesmiddel.

Werkzame stoffen

ascorbinezuur 50 mg
paracetamol 500 mg

Toedieningsvorm

sachet

Leeftijd

volwassenen

Dosering

1

Dosering Maximaal

6

Gebruik bij borstvoeding

Mogelijk, zie bijsluiter

Gebruik tijdens de zwangerschap

Mogelijk, zie bijsluiter

Gebruik

4 uur tussenpozen aanhouden; inhoud oplossen in 150 ml warm water, goed roeren en direct opdrinken. De aangegeven dosering per 24 uur niet overschrijden vanwege het risico op ernstige schade
aan de lever.

Niet gebruiken

Nier- of leverstoornis, overmatig alcohol gebruik, diabetes mellitus,intolerantie bepaalde suikers en Fenylketonurie. Niet langer dan 14 dagen gebruiken.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker
pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.

Acties uit de folder

Bekijk alle acties

Online aanbieder medicijnen

Alt_Text

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.