Terugroepactie Bronchostop Direct Nacht 5 in 1. Klik hier voor meer informatie

Healthypharm Paracetamol HTP 500 mg Tabletten

-
+

Op voorraad

059
20 stuks
In winkelwagen
Liever naar de winkel? Zoek winkel

Bekijk alles van: Healthypharm

Indicatie

Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Werkzame stoffen

paracetamol 500 mg

Toedieningsvorm

tablet

Leeftijd

vanaf 4 jaar

Dosering

0,5-2 afhankelijk leeftijd

Dosering Maximaal

1,5-6, afhankelijk leeftijd

Gebruik bij borstvoeding

Ja, korte tijd

Gebruik tijdens de zwangerschap

Ja

Gebruik

minste toedieningen per etmaal voor jongste kinderen in leeftijdsgroep, innemen met ruime hoeveelheid water, 4 uur tussenpozen aanhouden. Bij verergering klachten of
bij aanhoudende pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij aanhoudende koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen. Zonder advies arts niet langer gebruiken dan 14 dagen.

Niet gebruiken

Lever- of nierstoornissen , syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astma met allergie voor aspirine. Niet samen met bepaalde andere geneesmiddelen, zie bijsluiter. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van meer dan 5 tabletten paracetamol per dag, gedurende meer dan 2 weken.

Paracetamol HTP 500 mg, tabletten

Geneesmiddel  RVG 20652
 
Claims 

Paracetamol HTP behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en
koortsverlagende werking.

Waarvoor wordt dit middel gebruikt 
Paracetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts
 
Niet gebruiken bij 
U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel
 
Samenstelling
Werkzame stoffen:  Elke tablet bevat 500 mg paracetamol
Hulpstoffen:  microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), natriumcarboxymethylzetmeel en
magnesiumstearaat (E470B).

Dosering 
Volwassenen:
1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag

Gebruik bij kinderen
4 - 6 jaar: ½ tablet van 500 mg per keer, maximaal 3-4 keer per dag
6 - 9 jaar: ½ tablet van 500 mg per keer, maximaal 4-6 keer per dag
9 -12 jaar: 1 tablet van 500 mg per keer, maximaal 3-4 keer per dag
12-15 jaar: 1 tablet van 500 mg per keer, maximaal 4-6 keer per dag
Het minste aantal toedieningen per etmaal is bestemd voor de jongste kinderen in een
bepaalde groep.

Wijze van gebruik 
De tabletten met een ruime hoeveelheid water innemen. 

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen 
Healthypharm B.V.
Van de Reijtstraat 31-E
4814 NE Breda
Nederland

 

Acties uit de folder

Bekijk alle acties

Online aanbieder medicijnen

Alt_Text

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Verantwoorde zorg, ook online.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.

Altijd onze folder bij de hand

AlleFolders

Check onze folders bij AlleFolders.