Terugroepactie Bronchostop Direct Nacht 5 in 1. Klik hier voor meer informatie

DA Ibuprofen 400Mg Liquid Capsules

-
+

Op voorraad

449
20 stuks
In winkelwagen
Liever naar de winkel? Zoek winkel

Bekijk alles van: DA

Indicatie

Te gebruiken om verschijnselen van lichte tot matige pijn, zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn te verlichten en koorts en pijn bij verkoudheid te verminderen.

Contra-indicatie

** Allergie voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. Astma-aanval of overgevoeligheidsreactie bij eerder gebruik soortgelijke pijnstillers (NSAID's). Maagdarmbloeding, maagzweer of zweren in darmen, lever-, nier- of hartfunctiestoornissen. (Verhoogde neiging tot) bloedingen of gebruik bloedverdunners. Laatste 3 maanden zwangerschap.

Toedieningsvorm

liquid capsules

Leeftijd

12 jaar en ouder

Dosering

1 capsule

Dosering Maximaal

3 (1200 mg)

Gebruik bij borstvoeding

in overleg met de huisarts

Gebruik tijdens de zwangerschap

in overleg met de huisarts

Gebruik

in geheel doorslikken met ruime hoeveelheid water, dosering gelijkmatig over de dag verdelen

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.

DA Ibuprofen 400 mg liquid capsules - Geneesmiddel RVG 114960

DA Ibuprofen Liquid Caps 400 mg bevat een medicijn genaamd ibuprofen. Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen bieden verlichting bij pijn en koorts.

- Ontstekingsremmend
- Koortsverlagend
- Pijnstillend

Toepassing
DA Ibuprofen Liquid Caps 400 mg wordt gebruikt bij volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht van 40 kg of zwaarder (12 jaar of ouder) om:
• verschijnselen van lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn te verlichten, en
• koorts en pijn bij verkoudheid te verminderen.

Samenstelling
Werkzame stof:
400 mg ibuprofen

Hulpstoffen:
Macrogol 600
Kaliumhydroxide
Gezuiverd water
Capsulewand: Gelatine
Vloeibaar sorbitol, gedeeltelijk gedehydreerd (E420)
Inkt: Opacode WB zwart NS-78-17821 *
*De inkt bevat: zwart ijzeroxide, HPMC 2910/Hypromellose 6cP

Niet gebruiken bij
• u bent allergisch (overgevoelig) voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten. Deze stoffen kunt u vinden onder rubriek 6
• als u ooit last heeft gehad van kortademigheid, astma, loopneus, zwelling of (jeukende) huiduitslag nadat u acetylsalicylzuur (aspirine) of andere vergelijkbare pijnstillers (NSAID’s) heeft gebruikt.
• als u een voorgeschiedenis heeft van een maag-darmbloeding of -perforatie in samenhang met eerdere behandeling met NSAID’s
• als u een maagzweer of maagbloeding heeft (of twee of meer episoden van een maagzweer of maagbloeding heeft gehad)
• als u een bloedstollingsstoornis heeft of als u een andere bloedingsstoornis heeft 
• als u een ernstige lever- of nierziekte of hartfalen heeft
• als u een hersenbloeding of een andere actieve bloeding heeft
• als bij u sprake is van niet-opgehelderde stoornissen in de bloedaanmaak
• als u lijdt aan ernstige uitdroging (veroorzaakt door braken, diarree of onvoldoende vochtinname)
• tijdens de laatste drie maanden van de zwangerschap
• als u al andere NSAID pijnstillers gebruikt (inclusief COX-2 remmers) of als u aspirine gebruikt in een dosering van meer dan 75 mg per dag

DA Ibuprofen Liquid Caps 400 mg mag niet worden gebruikt bij jongeren met een lichaamsgewicht lager dan 40 kg en bij kinderen.

Volwassenen:
Raadpleeg uw arts als u zich niet beter voelt of als u zich slechter voelt na 5 dagen voor pijn of na 3
dagen voor koorts en migraine.
Adolescenten (12 – 18 jaar oud):
Indien dit geneesmiddel langer dan 3 dagen moet worden gebruikt door jongeren, of indien symptomen
verergeren dient een arts geraadpleegd te worden.
DA Ibuprofen Liquid Caps 400 mg moet zonder te kauwen met voldoende water worden ingenomen.
DA Ibuprofen Liquid Caps 400 mg mag niet worden gebruikt door jongeren met een lichaamsgewicht
lager dan 40 kg en door kinderen.
De aanbevolen dosis voor volwassenen en jongeren zwaarder dan 40 kg (12 jaar of ouder) is:
1 capsule (400 mg ibuprofen) tot maximaal drie capsules per dag, indien nodig. Neem alleen een
zodanige hoeveelheid capsules om uw symptomen te verlichten en laat minstens 6 uur tussen elke
inname.
Neem niet meer dan drie capsules (1200 mg ibuprofen) in binnen 24 uur.
De laagste effectieve dosis moet worden gebruikt voor de kortste periode die nodig is om de
symptomen te verlichten. Als u een infectie hebt, raadpleeg dan direct een arts als de symptomen
(zoals koorts en pijn) blijven bestaan of erger worden

Lees voor gebruik de bijsluiter.

 

:
Nederlandse Drogisterij Service B.V.
Benjamin Franklinstraat 2
8013 NC Zwolle
Nederland

Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering

Acties uit de folder

Bekijk alle acties

Online aanbieder medicijnen

Alt_Text

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Verantwoorde zorg, ook online.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.

Altijd onze folder bij de hand

AlleFolders

Check onze folders bij AlleFolders.