Aspirine-C Bruistabletten Citroensmaak

-
+

Op voorraad

515
10 stuks
In winkelwagen
Liever naar de winkel? Zoek winkel

Bekijk alles van: Aspirine

Indicatie

Ter verlichting van hoofdpijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie.

Contra-indicatie

4- Niet gebruiken bij allergie voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Overgevoelig voor salicylzuurverbindingen of astma na gebruik andere NSAID's. Lever-, nier- en hartfunctiestoornissen; een bloedziekte of actieve bloeding. Gebruik methotrexaat en bloedstollingsremmende middelen. Natriumbep

Werkzame stoffen

acetylsalicylzuur 400 mg
ascorbinezuur 240 mg

Toedieningsvorm

bruistablet

Leeftijd

vanaf 12 jaar

Dosering

1-2, afhankelijk leeftijd

Dosering Maximaal

4-10

Gebruik bij borstvoeding

Nee

Gebruik tijdens de zwangerschap

Overleg arts, gebruik eerste 6 maanden

Gebruik

na de maaltijd,oplossen in glas water en opdrinken; 4 uur tussenpozen aanhouden

Niet gebruiken

Niet gebruiken bij griep of waterpokken bij jongeren zonder advies arts. Dit middel gaat niet samen met alcohol. Niet langer dan 5 dagen gebruiken.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.

Aspirine® -C, bruistabletten

Geneesmiddel RVG 06303 UAD

Claims
Aspirine-C werkt pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend

Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Aspirine-C kan worden gebruikt bij:
- koorts en pijn bij griep en verkoudheid
- koorts en pijn na vaccinatie
- hoofdpijn
- kiespijn
- zenuwpijn
- spit
- spierpijn
- menstruatiepijn
- reumatische pijn

Niet gebruiken bij
- wanneer u allergisch (overgevoelig) bent voor acetylsalicylzuur of andere
salicylzuurverbindingen of voor één van de andere bestanddelen van dit product
- wanneer u astma hebt gehad, veroorzaakt door toediening van salicylaten of stoffen
met een vergelijkbare werking, met name pijnstillende, koortsverlagende en 
ontstekingsremmende geneesmiddelen, NSAID’s genaamd
- wanneer u in de laatste 3 maanden van uw zwangerschap bent 
- wanneer u last heeft van een maag- en/of darmzweer
- wanneer u ernstige nierfunctiestoornissen heeft
- wanneer u ernstige leverfunctiestoornissen heeft
- wanneer u ernstige hartfunctiestoornissen heeft
- wanneer u meer dan 15 mg methotrexaat per week gebruikt (een geneesmiddel bij
kanker, ernstige psoriasis en reumatoïde artritis)
- wanneer u een verhoogde bloedingsneiging hebt
- wanneer u bloedstollingsremmende middelen die via de mond worden ingenomen
gebruikt en tegelijk meer dan 6 tabletten Aspirine-C per dag wil gaan gebruiken. De
kans op bloedingen wordt daardoor groter (zie ook de rubriek ‘Wees extra
voorzichtig met Aspirine-C’ en ‘Gebruik Aspirine-C niet in combinatie met’).
- wanneer u een natriumbeperkt (zoutarm) dieet volgt
- wanneer u neiging tot vorming van stenen in de urinewegen heeft.

Samenstelling:
Werkzame stoffen: 400 mg acetylsalicylzuur en 240 mg ascorbinezuur (vitamine C) per tablet
Hulpstoffen: natriumcitraat, natriumwaterstofcarbonaat, citroenzuur en natriumcarbonaat. Eén bruistablet bevat 466 mg natrium

Dosering
De gebruikelijke dosering is als volgt:

Volwassenen:
1 tot 2 bruistabletten per keer, met een maximum van 10 bruistabletten per 24 uur,
in 4 -6 keren in te nemen.

Ouderen:
U kunt de dosering zoals bij ‘Volwassenen’ gebruiken, maar u moet extra voorzichtig
zijn wanneer u ook andere geneesmiddelen gebruikt.

Kinderen van 14-15 jaar:
1 bruistablet per keer, met een maximum van 5 bruistabletten per 24 uur.

Kinderen van 12-13 jaar:
1 bruistablet per keer, met een maximum van 4 bruistabletten per 24 uur.
Afhankelijk van het weer opkomen van de symptomen (koorts en pijn) is herhaalde
toediening toegestaan. Tussen de inname van 2 tabletten moet minimaal 4 uur
zitten. Bij kinderen met waterpokken of griep mag Aspirine-C alleen op uitdrukkelijk
advies van uw arts worden gebruikt (zie ook de rubriek ‘Wees extra voorzichtig met
Aspirine-C’)

Kinderen onder de 12 jaar:
Kinderen onder de 12 jaar dienen tabletten te krijgen met een lagere dosering (100
mg acetylsalicylzuur per tablet).

Wijze van gebruik
De bruistabletten oplossen in een glas water en de oplossing opdrinken bij voorkeur na een maaltijd

Let op de maximale dagdosering

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Bayer B.V.
Energieweg 1
3641 RT Mijdrecht

Acties uit de folder

Bekijk alle acties

Online aanbieder medicijnen

Alt_Text

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Verantwoorde zorg, ook online.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.

Altijd onze folder bij de hand

AlleFolders

Check onze folders bij AlleFolders.