Antigrippine Grieptabletten

Paracetamol heeft een pijnstillende en k...

-
+

Op voorraad

669
40 stuks
In winkelwagen
Liever naar de winkel? Zoek winkel

Bekijk alles van: Antigrippine

Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Coffeïne kan het effect van paracetamol versterken. Vitamine C kan indirect het weerstandsvermogen van het lichaam verhogen. Dit middel behoort tot de groep geneesmiddelen die een pijnstillende en koortsverlagende werking hebben.Dit middel wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie.

De aanbevolen dosering is 2-4 tabletten per keer, iedere 4 tot 6 uur, maximaal 12 tabletten per 24 uur.

Indicatie

Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Contra-indicatie

Niet gebruiken bij allergie voor één van de stoffen in dit medicijn. Tijdens de zwangerschap.

Werkzame stoffen

ascorbinezuur 25 mg
coffeïne 25 mg
paracetamol 250 mg

Toedieningsvorm

tablet

Leeftijd

vanaf 6 jaar

Dosering

1-2, afhankelijk leeftijd

Dosering Maximaal

6-12

Gebruik bij borstvoeding

Nee

Gebruik tijdens de zwangerschap

Nee

Gebruik

half uur voor/na de maaltijd in de mond uiteen laten vallen, even in de mond houden en daarna doorslikken;1 uur tussenpoze aanhouden

Niet gebruiken

Niet i.c.m. paracetamol bevattende middelen.Lever- of nierfunctiestoornis, als u veel alcohol gebruikt. Niet langer dan 3-5 dagen gebruiken.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker
pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.