Aleve Classic 220

Geschikt bij o.a. hoofdpijn, griep en verkoudheid, kiespijn

-
+

Op voorraad

329
12 stuks
In winkelwagen
Liever naar de winkel? Zoek winkel

Bekijk alles van: Aleve

Met naproxennatrium werkt dit geneesmiddel pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend.

Aleve Classic kun je inzetten bij pijn en koorts bij griep en verkoudheid, pijn en koorts na vaccinatie, hoofdpijn, tand- en kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn. Dan kan deze pijnstiller ervoor zorgen dat de pijn snel en wel 8 tot 12 uur lang verdwijnt én een belangrijke rol spelen bij het herstel van de lichaamstemperatuur en eventuele ontsteking(en).

Lees voor gebruik de hele bijsluiter nauwgezet door. Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient te gebruiken om een goed resultaat te bereiken. Voor meer info kun je natuurlijk altijd terecht bij een van onze drogisterijen.

Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: In het algemeen kan volstaan worden met 1 tablet iedere 8 tot 12 uur. Eventueel kan een aanvangsdosis van 2 tabletten worden genomen en indien nodig na 12 uur nog een tablet. Maximaal 3 tabletten per 24 uur. Ouderen vanaf 65 jaar: maximaal 2 tabletten per 24 uur.

Indicatie

Ter verlichting van hoofdpijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie.

Contra-indicatie

Ernstige nierfunctiestoornis, inwendige bloeding, maag- of darmzweer, maagslijmvliesontsteking of maagpijn, allergisch voor NSAID's (ibuprofen, acetylsalicylzuur, diclofenac,e.d.), bloedingsneiging of behandeling met antistollingsmiddelen en bij hartfalen.

Werkzame stoffen

naproxennatrium 220 mg

Toedieningsvorm

tablet

Leeftijd

vanaf 12 jaar

Dosering

1

Dosering Maximaal

3, vanaf 65 jaar 2 per dag

Gebruik bij borstvoeding

Nee

Gebruik tijdens de zwangerschap

Nee

Gebruik

start dosering 2 tabletten, na 12 uur nog één tablet; ouderen 2 tabletten per dag , innemen met ruime hoeveelheid water of melk direct na maaltijd

Niet gebruiken

Niet samen met bepaalde andere geneesmiddelen. Voor ouderen geldt aangepaste dosering. Niet langer dan 10 dagen gebruiken.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.

Bevat naproxennatrium; povidon; microcristallijne cellulose; coating suspensie (kleurstoffen E171 en E132); magnesiumstereaat; gezuiverd water; cellulose en talk.

Acties uit de folder

Bekijk alle acties

Online aanbieder medicijnen

Alt_Text

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.